fbpx

Найближчі події

Архів подій

Напрямки навчання

На цій сторінці Ви знайдете найбільш підходящі для себе курси дизайну. Кожен напрямок навчання розроблено таким чином, щоб новачкові було зрозуміло і логічно, а тим хто вже знайомий з професією – цікаво. Всі теоретичні знання, підкріплюються практичними заняттями для кращого засвоєння матеріалу. У своїй роботі викладачі Школи дизайну і графіки використовують принципи як дорослої педагогіки так і андрагогіки, що дозволяє студентам отримувати високий результат.

Курси дизайну в Києві 

Заняття проводяться в невеликих групах, щоб кожен учасник міг отримати вичерпні відповіді на всі питання, а викладачі мали можливість приділити увагу кожному.
Ми стежимо за всіма новинками і тенденціями в дизайні.
Навіть по завершенню навчання наші студенти мають зворотний зв’язок з викладачами Школи, Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Кращі студенти отримують рекомендації при влаштуванні в студії дизайну, так само їм віддаються в роботу всі запити, що приходять в Школу.

Дизайнерські курси для початківців

Програми дизайн курсів складені так, що будь-яка людина, без знання основ, з нуля освоїть курс. У доступній формі ми розповімо про складне, логічно проведемо по всіх етапах роботи дизайнера.

Навчання дизайну з нуля і практикуючих дизайнерів

Ми зацікавимо новачків, допоможемо розкрити прихований потенціал і здивуємо вже практикуючих дизайнерів. Покажемо нові “фішки”, заглибимося в кожну тему і розкриємо її з абсолютно несподіваного ракурсу.

Дякуємо за ваше звернення! Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, і відповімо на всі запитання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button