fbpx

Найближчі події

Архів подій

Графічний дизайн

Курси графічного дизайну в Києві

Школа дизайну та графіки ArtDesign розробила унікальний курс «Графічний дизайн». У ньому об’єднано найпопулярніші програми з найширшим інструментарієм, що задовольнить будь-які потреби графічного дизайнера.

На курсі ви вивчите п’ять найкращих графічних програм.

Вивчення програм для графічного дизайну зацікавить як початківців, так і тих, хто вже знає основи. Також ми маємо чим здивувати навіть графічних дизайнерів із досвідом!

За період навчання ви створите портфоліо, що налічуватиме понад 250 робіт.

Навчання комп’ютерної графіки побудоване за принципом «від простого – до складного», тому проблем із засвоєнням навчального матеріалу не виникне.

Сьогодні спеціальність «графічний дизайн» є дуже актуальною, поміркуйте самі: жоден захід не обходиться без послуг графічного дизайнера. Візитки, логотипи, фірмовий стиль, дизайн упаковок, заставки на YouТube, зовнішня реклама, запрошення на весілля, меню в ресторані… Продовжувати можна ще довго.

Виберіть найкращий для себе варіант навчання в Школі дизайну “Art Design”

Курс «Графічний дизайн» налічує 120 астрономічних годин.

Заняття проводять у денний або вечірній час. Ви можете вибрати найзручніший варіант.

Курс може тривати два з половиною або чотири місяці.

Незалежно від обраного варіанта навчання, обсяг вивченої інформації і кількість навчальних годин зберігаються, різниця тільки в частоті відвідування занять на тиждень. Короткий курс не означає менш повний, він такий самий.

Індивідуальне навчання – програма навчання, графік, вартість будуть підібрані саме для вас.

Розклад ранкової online групи ➲

Програма курсу «Графічний дизайн» в Києві

На курсі ви вивчите як основи графічного дизайну, так і безліч крутих професійних фішок. Викладачі поділяться секретами та підводними каменями професії. З нуля розберете всі програми. Ґрунтовно вивчите айдентику, техніку створення логотипів і форменого стилю, колірні палітри, карти, стилі ілюстрації та багато, багато іншого.

Пізнавати захопливий світ графічного дизайну ви почнете з програми Adobe Illustrator (Ілюстратор) – програма з чудовим набором інструментів для професіональних дизайнерів. Найпотужніший редактор для роботи з векторною графікою. Використовується для створення логотипів, мультиплікації, шрифтів, іконографіки, поліграфічних макетів (брошури, листівки).

Adobe Photoshop (Фотошоп) – багатофункціональний графічний редактор, лідер серед засобів редагування зображень. Безліч функцій і ефектів, логічний інтерфейс, інструменти малювання. Незамінний помічник для роботи з фотоілюстраціями. У Фотошопі створюють відео, мультимедійні проєкти, тривимірну графіку, анімацію.

Adobe After Effects – у цій програмі ви навчитеся створювати складні мультимедіа й анімовану графіку. З її допомогою легко «оживляти» персонажів і логотипи. Adobe After Effects – незамінний помічник для створення вебдодатків, рекламних банерів, анімації та ігор.

CorelDRAW (Корел Дро) – універсальний векторний редактор, застосовується для відтворення базової графіки і підготовки макетів для плотерної порізки та виробництва сувенірів. У цій програмі відмальовується практично все: упаковка, книжки, дорожні знаки, поліграфічна продукція, банери, вивіски, принти та кліп-арти, іконки, фони, персонажі та багато іншого…

Adobe InDesign (Індизайн) – універсальна програма для верстки. Працює з величезним масивом текстової та графічної інформації в растровому і векторному форматах у межах одного документа. Оптимально розпоряджається потужностями комп’ютера. Стовідсотково захищає зникнення роботи в результаті відключення світла. Завдяки шаблонам, стилям і майстер-сторінкам ви зможете швидко розмістити однотипні елементи, фірмові кольори та шрифти в багатосторінковому виданні, а також одразу перевірити відповідність макета друкованим технологіям.

Також на цьому курсі ви навчитеся працювати з плагінами, що прискорюють і спрощують роботу в редакторах.

Розберете додаткові вузькоспрямовані програми для оброблення фотографій й ілюстрацій.

Дізнаєтеся про принципи побудови композиції.

Працюватимете над створенням реальних логотипів, фірмового стилю, упаковок, ілюстрацій, інфографіки. Отримаєте розуміння, як працюють іноземні біржі фрілансу, як відбувається продаж дизайнерських робіт на стокових майданчиках.

Курс також передбачає цікаві домашні завдання для розвитку уяви.

Вартість навчання

Курс коштує 19 455 грн. Сплачуйте одним платежем – і отримаєте курс за ціною 17 255 грн.

Переваги спеціальності «графічний дизайн»:

  1. актуальність професії;
  2. можливість працювати дистанційно, без прив’язки до офісу та роботодавця;
  3. можливість одночасного ведення кількох проєктів;
  4. жодних вкладень – вам потрібен комп’ютер і вихід в інтернет;
  5. висока оплата.
Вас зацікавила наша пропозиція? Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами!

Не хочете чекати? Зателефонуйте нам прямо зараз! Перейти до контактів >>

Переваги навчання в Школі дизайну і графіки ArtDesign

  1. Стовідсоткове засвоєння матеріалу – програма курсу логічно супроводжує вас від простого до складного;
  2. багато практики – після закінчення навчання у вашому портфоліо буде понад 250 робіт;
  3. маленькі групи – можливість приділити увагу кожному;
  4. висока якість навчання – кожен другий наш випускник працює за фахом;

У цьому курсі ми зібрали всі «вершки» – найпотрібніше із найкращого.

Школа графічного дизайну прагне готувати професіональних дизайнерів, які будуть конкурентоспроможними на ринку дизайнерських послуг.

 

Якщо ви хочете завітати до нас у гості, будь ласка, узгодьте час та дату візиту за телефонами: 066-926-15-18, 096-926-15-16, адже  адміністрація Школи не завжди перебуває в офісі.

 

Повернутися до вибору напрямків
Следите за нами в Instagram

Дякуємо за ваше звернення!
Найближчим часом ми зв'яжемося з вами,
і відповімо на всі питання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button