fbpx

Найближчі події

Архів подій

Дизайн інтер’єру

Курси дизайну інтер’єру в Києві

Курси дизайну інтер’єру в Школі дизайну ArtDesign розраховані на навчання з нуля.

Вам не треба мати спеціальних знань і навичок для початку навчання. Викладачі нашої Школи в доступній формі розкриють усі тонкощі роботи дизайнера інтер’єру, наповнять уроки цікавою теорією та корисною практикою, розкажуть про те, як вийти на ринок дизайнерських послуг.

Навчання дизайну відбувається на реальному об’єкті. Ви навчаєтеся і ведете свій перший проєкт! Погодьтеся, це унікальна можливість пройти всі етапи роботи над дизайном інтер’єру.

Програма курсу «Дизайн інтер’єру» відповідає міжнародному стандарту, адже Школа отримала акредитацію і є членом Міжнародної асоціації дизайнерів інтер’єру (International Interior Design Association, США, Чикаго), що забезпечує нашим випускникам низку привілеїв:

– можливість вступу до Міжнародної асоціації дизайнерів інтер’єру;

– значне збільшення цінності послуг;

– участь у міжнародних проєктах;

– суттєве зростання рівня професіоналізму;

– безперервне навчання у лідерів галузі.

Найближчі старти:

Розклад ранкової групи  ➲

Розклад денної групи ➲

Пропонуємо такі варіанти навчання:

Курс «Дизайн інтер’єру» налічує 140 астрономічних годин і передбачає як вивчення теоріЇ дизайну, так і трьох найпопулярніших дизайнерських програм.

Ми проводимо заняття в ранковий, денний і вечірній час. Незалежно від тривалості курсу, кількість годин і обсяг вивченого матеріалу залишаються незмінними, тож ви можете обрати найзручніший для вас варіант навчання.

Якщо вам не підходять групові заняття, ви можете вибрати індивідуальне навчання. Тоді ми підберемо те, що потрібне саме вам, – час, програму, вартість.

Програма навчання

1 частина – Теорія дизайну

 1. Маркетинг у професії дизайнера інтер’єру – з’ясуємо, де шукати замовників, визначимо вашу цільову аудиторію, дізнаємося про рекламу та роботу з конкурентами. Розглянемо, як формувати вартість послуг, схеми оплати, на чому ще можна заробити.
 2. Будівельне проектування – читання та виконування креслень, етапи роботи над дизайн-проєктом, нормативна база, що регулює питання проєктування. Навчимося правильно заміряти приміщення, визначати опорні стіни, складати технічне завдання, розробляти планувальні рішення.
 3. Технічні аспекти – особливості прокладання системи теплої підлоги, робота з комунікаціями, добір покриттів для стін, підлог, стель тощо.
 4. Основа дизайну – правила побудови композиції в дизайні інтер’єру, ергономіка – запорука зручності та безпеки, робота з кольором, світловий дизайн, меблі, матеріалознавство – детальний огляд ринку оздоблювальних матеріалів, стилі, текстильний дизайн.
 5. А також виїзд на реальний об’єкт, спілкування із замовником, складання технічного завдання, заміри приміщення.
 6. Виїзні заняття в кращих інтер’єрних салонах, щоб ви легко могли знайти в Києві ті оздоблювальні матеріали, які бездоганно підійдуть під конкретний проєкт.
 7. Розкриємо всі секрети та нюанси професії.

2 частина – Дизайнерські програми

Ви на високому рівні опануєте програми, якими повинен володіти кожен дизайнер інтер’єру. ArchiCad (Архікад) або Revit – програми для розроблення проєктної документації (плани, розрізи, розгортки, планувальні рішення).

 1. 3D Max (3Д Макс) – створення фотореалістичних зображень. Уроки 3D Max ознайомлять вас із дивовижним світом тривимірного простору.
 2. За допомогою програми Photoshop (Фотошоп) ви навчитеся обробляти зображення, отримані в 3D Max.
 3. На завершення навчання ви презентуєте свій проєкт замовнику – і, можливо, саме вас оберуть вести проєкт до реалізації (вже на комерційній основі).

Вартість курсу «Дизайн інтер’єру»

Курс коштує 29 455 грн. Оплачуючи одним платежем, ви отримуєте знижку – і вартість курсу становитиме 27 595 грн.

Переваги спеціальності «дизайн інтер’єру»

 1. Незалежність – від географії (замовник може бути з будь-якого куточка світу); від погодних умов і транспорту (для успішної роботи вам потрібен лише комп’ютер або інший гаджет із виходом в інтернет); від керівника (тільки ви вирішуєте, коли, скільки та де працювати).
 2. Винагорода – рівень заробітку залежить тільки від вас.
 3. Задоволення займатися улюбленою справою.
Вас зацікавила наша пропозиція? Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами!

Не хочете чекати? Зателефонуйте нам прямо зараз! Перейти до контактів >>

Переваги навчання в Школі дизайну та графіки ArtDesign

 1. навчання на реальному об’єкті (доречі, цю фішку вигадали саме ми ще у 2012 році!);
 2. тільки потрібна теорія;
 3. багато практики;
 4. увага до кожного студента;
 5. вивчення повного комплексу дизайнерських програм;
 6. актуальність інформації – ви обізнані з усіма новинками і тенденціями, оскільки вас навчають практикуючі дизайнери.

Ви шукаєте можливість, а ми її даємо! Здобувайте потрібні знання в короткий термін, інвестуйте у свій розвиток – і дивіденди у вигляді замовлень не змусять на себе чекати!

 

Якщо ви хочете завітати до нас у гості, будь ласка, узгодьте час та дату візиту за телефонами: 066-926-15-18, 096-926-15-16, адже  адміністрація Школи не завжди перебуває в офісі.

 

 

Повернутися до вибору напрямків
Следите за нами в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Дякуємо за ваше звернення!
Найближчим часом ми зв'яжемося з вами,
і відповімо на всі питання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button