fbpx

Найближчі події

Архів подій

Дизайн інтер’єру online

«Онлайн курс Дизайну інтер’єру»

Новий формат навчання в школі ArtDesign, розроблений для тих слухачів, яким не підходить аудиторні форма відвідування занять.
Курси дизайну інтер’єру в школі дизайну ArtDesign розраховані на навчання з нуля.
Вам не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками – викладачі нашої школи в доступній формі розкриють всі тонкощі роботи дизайнера інтер’єру, наповнять уроки цікавої теорією і корисною практикою і розкажуть про те, як вийти на ринок дизайнерських послуг.

Online курси дизайнера інтер’єру максимально наближені до формату живого спілкування і включають в себе:

 1. живі онлайн ефіри;
 2. відео-конспекти уроків;
 3. особисті сесії з викладачем;
 4. докладний розбір домашніх завдань;
 5. консультаційна підтримка в груповому чаті;
 6. розгорнуті коментарі і відповіді на питання.

Як проходять заняття?

 1. заняття проходять в невеликих групах, до 10 чоловік;
 2. навчання проводиться на реальному об’єкті – ви навчаєтеся і ведете свій перший проект! Це дає вам унікальну можливість пройти всі етапи роботи дизайнера.
 3. результатом навчання на курсі стане розроблений дизайн-проект, який ляже в основу вашого портфоліо і дасть чітке уявлення про всі етапи роботи дизайнер.

Програма курсу:

Курс «Дизайн інтер’єру» складається з 140 астрономічних годин і включає в себе як теорію дизайну, так і вивчення трьох найбільш затребуваних дизайнерських програм: 3ds max, Archicad и Adobe Photoshop.

1 частина – Теорія дизайну:

 1. Маркетинг в професії дизайн інтер’єру – розберемося, де шукати замовників, визначимо Вашу цільову аудиторію, дізнаємося про рекламу і як працювати з конкурентами. Дізнаємося, як формувати вартість своїх послуг, схеми оплати, на чому ще можна заробити.
 2. Будівельне проектування: як читати і креслити креслення, етапи роботи над дизайн-проекту, нормативна база, що регулює питання проектування. Навчимося правильно заміряти приміщення, визначати несучі стіни, складати технічне завдання, розробляти планувальні рішення.
 3. Технічні аспекти – особливості пристрою системи теплої підлоги, робота з комунікаціями, підбір покриттів для стін, підлог, стель і т.д.
 4. Основа дизайну: правила побудови композиції в дизайні інтер’єру, ергономіка – запорука зручності і безпеки, робота з кольором, світловий дизайн, меблі, матеріалознавство – детальний огляд ринку оздоблювальних матеріалів, стилі, текстильний дизайн.
 5. А також виїзд на реальний об’єкт, спілкування з Замовником, складання технічного завдання, заміри приміщення (для студентів з м.Київ)
 6. Виїзні заняття в кращих інтер’єрних салонах, щоб Ви без праці могли знайти в Києві ті оздоблювальні матеріали, які бездоганно підійдуть під конкретний проект (для студентів з м.Київ).
 7. Розкриємо всі секрети і нюанси професії.

2 частина – Дизайнерські програми:

Ви, на високому рівні, освоїте програми, якими повинен володіти кожен дизайнер інтер’єру.

 1. ArchiCad (Архікад) – програма для розробки проектної документації (плани, розрізи, розгортки, планувальні рішення).
 2. 3D Max (3Д Макс) – створення фотореалістичних зображень. Уроки 3D Max познайомлять Вас з дивовижним світом тривимірного простору.
 3. За допомогою програми Photoshop (Фотошоп) Ви обробите зображення, отримані в 3D Max.
 4. На завершення навчання Ви презентуєте свій проект Замовнику і, хто знає, можливо саме Вас оберуть вести проект до реалізації (і вже за гроші).

Програма курсу «Дизайн інтер’єру» відповідає міжнародному стандарту, так як Школа отримала акредитацію і є членом Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер’єру (International Interior Design Association, США, Чикаго), що дає нашим випускникам цілий ряд привілеїв:

– можливість вступу в Міжнародну Асоціацію Дизайнерів інтер’єру;
– значно підвищує цінність послуг;
– дозволяє брати участь в міжнародних проектах;
– істотно розвиває рівень професіоналізму;
– отримувати безперервне навчання у лідерів галузі.

Оплатить
UAH

Переваги спеціальності дизайну інтер’єру

 

 1. Незалежність – від географії (замовник може бути з будь-якої точки світу); погодних умов і транспорту (для успішної роботи Вам потрібен лише комп’ютер або інший гаджет з виходом в інтернет); від керівника (тільки Ви вирішуєте коли, скільки, де працювати);
 2. Винагорода – рівень заробітку залежить тільки від Вас;
 3. Задоволення займатися улюбленою справою.

Звертаємо Вашу увагу, що адміністрація школи не завжди знаходиться в офісі. Для Вашої зручності узгодьте час і дату приходу за телефонами 066-926-15-18, 096-926-15-16.

Вас зацікавила наша пропозиція? Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами!

Не хочете чекати? Зателефонуйте нам прямо зараз! Перейти до контактів >>

Дякуємо за ваше звернення!
Найближчим часом ми зв'яжемося з вами,
і відповімо на всі питання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button